Wystrój Wnętrz

Szanowni Państwo wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom proponujemy kompleksowe wykończenie Państwa mieszkania pod klucz. Gwarantujemy indywidualne podejście i analizę Państwa potrzeb, dzięki czemu oszczędzicie Państwo cenny czas a także pieniądze.


Usługi jakie świadczymy to między innymi:

  • projektowanie
  • tworzenie wizualizacji
  • aranżacja małych pomieszczeń
  • kompleksowe prace wykończeniowe - zakup i dostarczenie materiałów
  • wyposażenie
  • nadzór nad całością prac
  • sprzątanie lokalu

Proponujemy Państwu różne modele współpracy: od realizacji poszczególnych fragmentów wykończenia po kompleksowe wyposażenie lokalu mieszkalnego lub usługowego. Każdy z projektów dopasowany jest do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Oferta wraz z wyceną, którą dla Państwa przygotowujemy jest bezpłatna.

Kolejne etapy dopasowane są do zaplanowanych terminów realizacji.


Nasz zespól jest młody, energiczny, pełen pasji i zaangażowania. Nasza kreatywność, umiejętności i warsztat pozwalają na realizację projektów zarówno Klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Jako firma działamy na rynku od kilku lat.

Oferujemy wyjątkowe standardy wykończenia, tworząc wnętrza funkcjonalne a zarazem nietuzinkowe. Zespół specjalistów w dziedzinie projektowania i wykańczania wnętrz czuwa nad każdym projektem, aby nawet najmniejsze szczegóły zostały wykonane perfekcyjnie.


Decydując się na współpracę możecie Państwo wybrać jeden spośród trzech pakietów wykończenia wnętrz zawierających zakres prac oraz specyfikację materiałów dopasowane do potrzeb indywidualnych oraz możliwości finansowych:


PAKIET BASIC – skierowany dla osób, które stawiają na oszczędność; pakiet dostępny na każdą kieszeń zaczynający się od 530 zł za m2. Idealnie nadaje się do wykończenia lokalu inwestycyjnego oraz dla osób zaczynających samodzielne życie.  


PAKIET PREMIUM – jest to pakiet będący połączeniem wysokiego standardu i korzystnej ceny, która zaczyna się od 740 zł za m2. Przeznaczony jest dla osób ceniących jakość, polską markę oraz wygodne rozwiązania.


PAKIET PRESTIGE – dla ludzi, którzy oczekują czegoś więcej, cena za m2 zaczyna się od 1170 zł. Pakiet ten charakteryzuje się materiałami najwyższej jakości od uznanych projektantów.