O nas

Your House Nieruchomości sp. z o.o. Już od 2003 roku świadczymy Państwu profesjonalne usługi  na szeroko rozumianym Rynku Nieruchomości.  Służymy Państwu  naszą bogatą wiedzą oraz ogromnym doświadczeniem zdobywanym na co dzień jako Państwa doradcy. Jesteśmy  BROKERAMI Nieruchomości. 

Jako Biuro koncentrujemy się na świadczeniu Usług Pośrednictwa w Obrocie jak i Zarządzaniu Nieruchomościami. Czyli  wszystko to co dotyczy KUPNA,  SPRZEDAŻY, WYNAJMU, czy " ZAOPIEKOWANIU się " Państwa Nieruchomościami.

Nasze Usługi zawsze wykonujemy z NAJWIĘKSZĄ starannością i z zachowaniem NAJLEPIEJ pojętych Państwa INTERESÓW… Wiemy, że każdy Klient i każda  Nieruchomość jest inna i wymaga od nas innego, indywidualnego podejścia…

Świadczone  przez nasze biuro Your House Nieruchomości  usługi wciąż poszerzamy o nową współpracę z NAJLEPSZYMI z branży  Notariuszami, Rzeczoznawcami, Bankami, Doradcami Finansowymi, jak też z Architektami i Wybitnymi Projektantami Wnętrz. Wszystko po to by ułatwić Państwu te często trudne życiowe decyzje i  zaoszczędzić Państwa CENNY CZAS.

Za naszym pośrednictwem można sprawnie kupić, sprzedać czy wynająć nieruchomość ale także wykończyć pod klucz, przygotować nieruchomość do sprzedaży czy wynajmu ….

Zajmujemy się  kompleksowym przygotowaniem mieszkań, domów do sprzedaży oddając je w ręce profesjonalnych HOME STAGERÓW -Home STAGING co nie tylko znacznie przyśpiesza transakcję ale również podnosi cenę mieszkania czy domu.

Wszystko pod jednym DACHEM naszego BIURA  w zależności od swoich aktualnych potrzeb i okoliczności.

Your House Nieruchomości to profesjonalna, kompleksowa usługa doradztwa na każdym etapie planowania i dokonywania transakcji często aż do momentu zamieszkania w WYMARZONYM miejscu na ziemi …

 


Profesjonalizm i uczciwość to nasza dewiza gdzie długoterminowe myślenie ma pierwszeństwo przed krótkodystansowym dążeniem do zysków.


NAM MOŻNA ZAUFAĆ  

SPRAWDŹ CO MOŻEMY ZROBIĆ DLA CIEBIE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY  !


Preferujemy umowy na wyłączność co  pomaga nam profesjonalnie zająć się nieruchomością i zadbać o Państwa interesy na najwyższym poziomie. W ramach usług pośrednictwa oferujemy bezpłatne doradztwo przy wyborze optymalnej oferty banku i pomoc przy załatwianiu formalności związanych z uruchomieniem kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.